قیمت سکه قیمت ارز قیمت ماشین نتایج فوتبال
سخن بزرگان
اگر می دانستید كه یك محكوم به مرگ هنگام مجازات تا چه حد آرزوی بازگشت به زندگی را دارد، آنگاه قدر روزهایی را كه با غم سپری می كنید، می دانستید.
ابوعلی سینا

گفت و گو

مرکز تخصصی رهیافت،
اولین مرکز تخصصی، تربیتی و تحصیلی در استان مازندران است و اهداف تاسیس آن شامل مسائل تربیتی و تحصیلی کودکان، نوجوانان، جوانان در همه رده های سنی و حتی خانواده است.

مسابقات قهرمانی کشوری کانوپولو دختران،

انتخابی تیم ملی بزرگسالان جهت شرکت در مسابقات جهانی کانادا و بازی‌های آسیایی جاکارتا با حضور ۶ تیم از استان‌های کشور به میزبانی مشهد و در سالن شهید حججی این شهر برگزار شد.

محمد دامادی؛
برگزاری همایش ۶ اردیبهشت ماه در پلاژ وزارت کشور (ساری) با شعار هر کارگاه یک تیم ورزشی؛ نقطه آغاز برای شروع قهرمانی و مرزگشایی‌های ورزشکاران کارگری استان در مسابقات آسیایی و بین‌المللی خواهد بود.

طالبعلی پورشریعه؛
امیدوارم شهرداری ساری در زمینه صدور مجوزها و پایان‌کار نهادها و معابر و.... طبق قانون جامع حمایت از معلولین عمل کند و با متخلفین برخورد نماید.

نیما احتشامی؛
مشارکت اعضای کانون در فعالیت‌ها و شرکت در مجامع و برنامه‌های آموزشی کانون به عنوان یک مجموعه صنفی می‌تواند کمک موثری جهت تقویت و ادامه فعالیت کانون باشد که همواره از درخواست‌های هیأت مدیره بوده است.