قیمت سکه قیمت ارز قیمت ماشین نتایج فوتبال
سخن بزرگان
آرزوی هر روان ناب است كه كل زندگی را طی كند، تجربه هایی درباره ی همه ی چیزها، همه ی نواحی و همه ی احساس طی شده گرد آورد و چون چنین چیزی غیرممكن است، زندگی فقط به گونه ی ذهنی می تواند به طور كامل طی شود.
فرناندو پسوا

یادداشت/ دیدگاه

گفت و گو

مرکز تخصصی رهیافت،
اولین مرکز تخصصی، تربیتی و تحصیلی در استان مازندران است و اهداف تاسیس آن شامل مسائل تربیتی و تحصیلی کودکان، نوجوانان، جوانان در همه رده های سنی و حتی خانواده است.

مسابقات قهرمانی کشوری کانوپولو دختران،

انتخابی تیم ملی بزرگسالان جهت شرکت در مسابقات جهانی کانادا و بازی‌های آسیایی جاکارتا با حضور ۶ تیم از استان‌های کشور به میزبانی مشهد و در سالن شهید حججی این شهر برگزار شد.

محمد دامادی؛
برگزاری همایش ۶ اردیبهشت ماه در پلاژ وزارت کشور (ساری) با شعار هر کارگاه یک تیم ورزشی؛ نقطه آغاز برای شروع قهرمانی و مرزگشایی‌های ورزشکاران کارگری استان در مسابقات آسیایی و بین‌المللی خواهد بود.

طالبعلی پورشریعه؛
امیدوارم شهرداری ساری در زمینه صدور مجوزها و پایان‌کار نهادها و معابر و.... طبق قانون جامع حمایت از معلولین عمل کند و با متخلفین برخورد نماید.

نیما احتشامی؛
مشارکت اعضای کانون در فعالیت‌ها و شرکت در مجامع و برنامه‌های آموزشی کانون به عنوان یک مجموعه صنفی می‌تواند کمک موثری جهت تقویت و ادامه فعالیت کانون باشد که همواره از درخواست‌های هیأت مدیره بوده است.